Binlerce kullanıcımıza kolay, kesintisiz ve güvenilir çözümler sunuyoruz!

Mysoft olarak, şirketlere bilgi teknolojileri alanında ürün ve hizmetler sunmak üzere 2008 yılında kurulduk. Kuruluşumuzdan bu yana %100 yerli yazılımlarımız ile şirketlerin dijital dönüşüm yolculuğuna rehberlik ediyoruz.

İlk Btrans çözümünü geliştiren şirketiz.

2013 yılından itibaren ilk başta Elektrik ve Doğalgaz şirketleri için devreye giden Btrans zorunluluğu için yazılım geliştiren ve onlarca elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketine hizmet veren öncü şirketiz.

Gelir İdaresi Başkanlığınca yetkilendirilmiş Özel Entegratörüz.

Gelir İdaresi Başkanlığınca yetkilendirilmiş Özel Entegratör olarak hizmet verdiğimiz Elektronik Belge (e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-İrsaliye, e-Serbest Meslek Makbuzu, e-Müstahsil Makbuzu, e-Döviz) ürünlerimiz ile her ölçekten şirketin e-Dönüşüm süreçlerine rehberlik ediyoruz.

e-Belge portali ile bütünleşik çalışan Lonca Ön Muhasebe Programı ile şirketlerin ön muhasebe süreçlerini kolaylaştırıyoruz. e-Banka ürünümüz ile 10+ bankadan hesap hareketlerini online alarak tek bir panelde tüm banka hesaplarının takibini sağlıyoruz.

İYS ve İYS VİA'nın İLK entegrasyon iş ortağıyız

İleti Yönetim Sistemi A.Ş.'nin ilk iş ortağıyız. ETK izinlerinde ispat yükümlülüğünü hizmet sağlayıcıdan kaldıran İYS VİA izin toplama servisinin de entegrasyona yetkili ilk iş ortağıyız. Global ve yerli olmak üzere kendi sektöründe lider çok sayıda şirkete, İYS entegrasyonu ve İYS VİA (KVKK - ETK) izin toplama platformlarında hizmet veren öncü şirketiz.

Mysoft CRM, onlarca ülkede binlerce kullanıcı

Binlerce kullanıcıya sahip Mysoft CRM ürünümüz ile şirketlerin ve kurumların iş süreçlerinde maksimum verimlilik sağlıyoruz.

Mali Müşavirlere özel veri transfer sistemi e-Aktarım

e-Aktarım ürünümüz ile mali müşavirlerin iş süreçlerini kolaylaştırıyoruz. e-Aktarım ile yüzlerce faturayı veya banka kayıtlarını muhasebe programına anında aktararak iş süreçlerinde maksimum verimlilik sağlıyoruz.

Mysoft e-Mutabakat ile mutabakat işlemleriniz daha hızlı

e-Mutabakat ürünümüz ile şirketlerin mutabakat süreçlerini daha hızlı, etkin ve uygun maliyet ile yönetmelerini sağlıyoruz.

Merkez ofisimiz İstanbul YTÜ Yıldız Teknopark'ta, 7/24 destek veren operasyon merkezimiz ise Tokat'tadır.

about-image
about-image
about-image

Değerlerimiz

Güvenirlilik, dürüstlük, kaliteli hizmet anlayışı, pozitif yaklaşım, müşteri odaklılık, takım ruhu ile inovatif çalışma, yenilikçilik, sürekli gelişim. Değerlerimizden ödün vermeden, hayallerimizden vazgeçmeden sürekli ilerlemeyi ve en iyi olma hedefimizi kararlılıkla sürdüreceğiz.

about-image
Vizyonumuz

İnovatif çözümlerle iş dünyasının dijital dönüşümüne katkı sağlayan hayatı kolaylaştıran ve zenginleştiren lider bir teknoloji şirketi olmak.

Misyonumuz

En güncel teknolojik gelişmeleri kullanarak, kalite hedeflerimiz doğrultusunda insana değer vererek, ürettiğimiz yenilikçi çözümlerle insanların ve şirketlerin gerçek gücünü ortaya çıkarmalarını sağlamak.

30000+

Kullanıcı

Dünya çapında otuz binden fazla kullanıcı ürünlerimizi kullanıyor..

45+

Sektör

Onlarca farklı sektörden binlerde kullanıcıya hizmet veriyoruz..

97%

Memnuniyet

Müşterilerimizin çok büyük oranı bizden memnun..

Kalite Belgelerimiz

ISO 27701 Kişisel Veri Yönetim Sistemi
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
ISO 20000 Bilgi Teknoloji Hizmet Yönetim Sistemi
ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi
ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
Servis Yönetimi: Itıl
content-image
whatsapp icon WhatsApp